top of page

Strona cyrima.com już działa

Wkrótce Cyrima wkroczy w etap wczesnej adopcji. W związku tym uruchomiliśmy stronę cyrima.com. Organizacje zainteresowane testowaniem prototypowej wersji naszego systemu zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem umieszczonego na niej formularza kontaktowego.


Postawiliśmy dwa lata temu w strategii na lata 2022-2023 na rozwój nie tylko technologii dla medycyny i służby zdrowia, lecz także w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa.


Dziś wielkimi krokami zbliża się moment, w którym autorskie narzędzie SEDIVIO, Cyrima, wejdzie w fazę wczesnej adopcji. W ramach tego etapu rozpoczynamy współpracę w wybranymi partnerami, którzy pomogą nam zweryfikować część hipotez przyjętych na potrzeby projektu – korzystając z wczesnej jego wersji w ramach swojej organizacji.

„Jesteśmy firmą IT i jak każda taka firma na rynku mamy ambicje, aby poszerzać nasze kompetencje, a biznesowi proponować nowe narzędzia. Aby zoptymalizować dostarczaną przez nas wartość, wkrótce w Cyrimie rozpoczynamy etap wczesnej adopcji naszego rozwiązania. Wersja, jaką udostępnimy organizacjom chętnym do przetestowanie prototypowej wersji naszego rozwiązania ma na celu sprawdzenie podstawowych funkcjonalności w praktyce i zebranie informacji zwrotnej z rynku, zanim zaoferujemy nasze narzędzie szerokiemu gronu odbiorców i dystrybutorów”

– komentuje Jakub Budziszewski, prezes zarządu SEDIVIO S.A.


Strona cyrima.com skierowana jest zatem przede wszystkim do grona early adopterów i ma za zadanie dostarczyć im najważniejszych informacji na temat rozwiązania Cyrima. Opublikowaliśmy na niej dokument, w którym mówimy o jego funkcjonalnościach zaletach.


Zachęcamy także do śledzenia projektu Cyrima na LinkedIn i Twitterze.


Comments


bottom of page